Prawa autorskie

Zdjęcia, prace, jak i treści zamieszczone na blogu są własnością autorki blogu, jeśli jest inaczej - jest to zaznaczone. Wykorzystywanie, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć, treści, jak i wzorów autorskich w jakikolwiek sposób, jest możliwe tylko za zgodą autorki bloga.

niedziela, 10 grudnia 2017

Stara łyżka / Old spoon

Cześć!
Na blogu Retro Kraft Shop ruszyło kolejne wyzwanie.
Wytyczne Karoliny, to nie lada wyzwanie. 
Pierwsza wytyczna - użyj coś starego. 
Wykorzystałam starą, aluminiową łyżkę. Początkowo chciałam ją zgiąć, niestety złamała się. Postanowiłam więc wykorzystać tylko tą owalną część jako bazę zawieszki, ale aby zrobić z tej części zawieszkę, musiałam wywiercić w niej otwory na łańcuszek.
W łyżkę, wkleiłam trochę gazy, mikrokulki, dodałam złotego brokatu i pokolorowałam złotą farbką Finnabair.
Dodałam też trochę metalowych elementów - liść i kwiat. Kwiat pokolorowałam granatowym woskiem Finnabair. Na sam koniec dokleiłam napis od Snip Art "Create Art", pokolorowany wcześniej tym samym woskiem Finnabair oraz polakierowany Glossy Accents.
Na sam koniec dodałam łańcuszki, ażurowe, metalowe serduszko oraz szklany kaboszon.
Mam nadzieję, że podołałam zadaniu.
;)

Hello!
On the Retro Kraft Shop blog started new challenge.
Karolina's guidelines are a real challenge, but I will try to meet the task. 
First guideline - use something old. I used an old, aluminum spoon. 
Initially, I wanted to bend it, but unfortunately it broke. 
So I decided to used only the oval part as the base of pendant, but to make a piece from this part, I had to drill holes in it for the chain. I glued in a spoon some gauzes and microbeads. I added gold glitter and colored it with gold paint by Finnabair. 
I also added some metal elements - leaf and flower. I painted the flower with Finnabair blue wax. At the end I added an inscription from Snip Art "Create Art", which previously I have colored with the same Finnabair wax and varnished with Glossy Accents. At the end I added chains, openwork metal heart and a glass cabochon. 
I hope that I managed to meet the task.
;)

Pozdrawiam
Greet

2 komentarze:

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam ponownie... :)