Prawa autorskie

Zdjęcia, prace, jak i treści zamieszczone na blogu są własnością autorki blogu, jeśli jest inaczej - jest to zaznaczone. Wykorzystywanie, kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć, treści, jak i wzorów autorskich w jakikolwiek sposób, jest możliwe tylko za zgodą autorki bloga.

sobota, 17 grudnia 2016

Najlepsze życzenia/ The best wishes

Witajcie!
Dzisiaj na blogu AltairArt rusza nowe wyzwanie. Aby wziąć udział w zabawie, musicie przygotować pracę z brokatem, ale aby zrobić Wam małą odskocznie od Świąt, pozwalamy Wam na zrobienie dowolnej, a nie tylko świątecznej pracy z brokatem...
:)
Hello!
Today stared a new challenge on the AltairArt's blog. If you wan't to play with us, you have to do an artwork with glitter, any form, any theme (not only Christmas!)
:)
 Ja przygotowałam słodką karteczkę z najlepszymi życzeniami i kolorowanym stemplem.
Do jej zrobienia użyłam papierów AltairArt: Ecru, Rose i paska z napisami z kolekcji Ever and Always, a także papier Junge/Meadow oraz pasek z proporczykami z kolekcji Night and Day. Motylka wycięłam z paska z motylami.
Brokat znajdziecie na listkach i na kolorowanej Łucji. 
Zapraszam do obejrzenia zdjęć szczegółów...
:)

I made a sweet card with the best wishes and a colored stamp. To do this card I used the folloing AltairArt's papers: Ecru, Rose and a strip with subtiltles from the Ever and Always collection, and a Jungle/Meadow and strip with banners from the Night and Day collection.
I was cut out a butterfly from the strip with butterflies.
A glitter you can find on a leafs and on a colored Lucy.
I invite you to look at the details.
:)
Kartkę zgłaszam na:


Pozdrawiam/Greetings

1 komentarz:

  1. Beautiful!
    Thanks for joining us at Scrapyland Challenge blog and Good Luck !
    Maryvonne – DT member

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i komentarz. Zapraszam ponownie... :)